» Hlavní strana » Technické údaje » Portfolio zakázek » Výroba » Kontaktujte nás

Výroba odmašťovacích strojů

První kontakt

Naše práce začíná Vašim prvním kontaktem. Na základě Vašeho telefonátu, e-mailu nebo vyplněného formuláře si s Vámi sjednáme informační schůzku.


Informační schůzka

Na základě domluvy přijedeme do Vaši firmy. Kde po prohlédnutí konkrétního místa realizace společně prokonzultujeme veškeré technické podrobnosti. Obvykle se jedná o velikost stroje, umístění nádrží (samospád, čerpadlo), pohyb kabiny (zda-li bude jezdit nad výrobky nebo stát na místě) ad. Vše závisí na Vašich konkrétních potřebách. Díky tomu, že v oboru pracujeme již více, než 10 let a veškeré výrobky jsou prováděny právě na zakázku, Vám můžeme doporučit nejeefektivnější řešení.


Příprava návrhu


Smluvení podmínek realizace

S připraveným návrhem zbývá pouze krok k samotné realizaci. Tím je smluvení podmínek. Společně projednáme finanční stránku a její řešení. Představíme Vám plán výroby. Předáme podklady ke stavební části. A připravíme manuál. Termín výroby a uvedení do provozu je přibližně 90 dnů.


Záruka a pozáruční servis

Na své stroje poskytujeme dvouletou záruční lhůtu. Konkrétní podmínky záruky jsou vždy uvedeny ve smlouvě. Protože svým výrobkům věříme a dokonale je známe, nabízíme také pozáruční servis.